O firmie

Firma EMD Media skupia swoją bieżącą działalność na kilku, ścisłe powiązanych ze sobą dziedzinach. Bazując na kilkuletnim doświadczeniu wiemy, że tylko w ten sposób możemy być skuteczni w tym, co robimy.

Zajmujemy się działalnością wydawniczą, prowadząc niezwykle popularny na terenie zachodniej Małopolski portal informacyjny mamNewsa.pl i wydając bezpłatną gazetę informacyjno-reklamową o takim samym tytule. Portal i gazeta mają wiele tysięcy Czytelników oraz stanowią przyjazne miejsce dla Reklamobiorców.

W strukturach firmy EMD Media jest również studio projektowania graficznego, które stanowi zaplecze dla naszej działalności wydawniczej (wykonuje m.in. projekty reklam), jak również świadczy usługi na zewnątrz, dostarczając różne rozwiązania dla odbiorców zewnętrznych.

Wykorzystując swoje doświadczenie wydawnicze wiemy, jak skutecznie poprzez dobrze wykonany projekt reklamy dotrzeć do potencjalnego Klienta. Docenia to wielu odbiorców naszych rozwiązań graficznych, z którymi prowadzimy stałą współpracę, dostarczając im na bieżąco projekty reklam, ulotek, plakatów itp.

regionalny portal informacyjny

mamNewsa.pl - to niezależny portal informacyjny z regionów Małopolski zachodniej, obejmujący swoim zasięgiem obszar powiatu wadowickiego, suskiego, oświęcimskiego. Szczególnie skupiamy się na codziennym dostarczaniu ważnych i ciekawych informacji z miast regionu: z Andrychowa, Kęt, Wadowic, Kalwarii Zebrzydowskiej, Suchej Beskidzkiej.

Portal codziennie odwiedzany jest przez wielotysięczną i stale rosnącą grupę Czytelników. Wiemy, że dla wielu z nich mamNewsa.pl jest głównym źródłem bieżących informacji o regionie, w którym mieszkają lub z którego pochodzą.

Portal cały czas jest rozbudowywany o nowe sekcje. Obecnie w skład portalu wchodzą:

sport.mamNewsa.pl – serwis z informacjami sportowymi

tablica.mamNewsa.pl – strona dedykowana ogłoszeniom drobnym

blog.mamNewsa.pl – na tej stronie każdy może zamieścić własnego newsa

gazeta informacyjno-reklamowa

W ramach portalu mamNewsa.pl, od 2013 roku wydajemy również bezpłatną gazetę informacyjno-reklamową w formacie A3. Dzięki nakładowi 10.000 egzemplarzy i szerokiej dystrybucji każdego miesiąca docieramy z informacjami do najdalszych zakątków regionu.

Gazeta mamNewsa.pl to rzetelne i niezależne pismo. Jest to również doskonały sposób na reklamę dla wielu miejscowych firm i przedsiębiorców. Duży nakład i ogólnodostępność naszego wydawnictwa pozwala zwiększyć skuteczność reklamy.

Zapraszamy do zapoznania się z gazetą w wersji elektronicznej.

studio projektowania graficznego

Udostępnianie miejsca reklamowego czy to na portalu, czy w gazecie jest nieodzwną częścią naszej branży. Wiąże się to z zapotrzebowaniem nie tylko na samą reklamę, lecz często również na jej przygotowaniu. Dlatego chcąc wyjść naprzeciw naszym Klientom, rozwinęliśmy kolejną gałąź działalności, jaką jest studio projektowania graficznego. Początkowo wykonywaliśmy banery internetowe na potrzeby własnej strony, dziś współpracujemy z wieloma radakcjami portali regionalnych, jak i Klientami indywidualnymi.

Dzięki sporemu doświadczeniu oraz profesjonalnemu oprogramowaniu graficznemu jesteśmy w stanie spełnić najodważniejsze oczekiwania Klintów w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.